Norėdami perskaityti iškritusios kortos reikšmę, atverskite ir dar kartą paspauskite ją.

Laiko juosta

Pakabintas

Tikriausiai jausitės nestabiliai ir neapibrėžtai…Skubėdami nieko gero nepasieksite…Taigi pasilikite laiko gerai apgalvoti, ko norite iš savęs, aplinkinių, gyvenimo… Galite jaustis lyg auka… Nepasiduokite šiam pojūčiui, bet duokite sau laiko. Galbūt būtent šios pauzės jums trūko, kad galėtumėt viską sustatyti į savo vietas. Kartais, pasinerdami į materialinius rūpesčius, prarandame globalinį padėties matymą… Ši korta padės susikaupti ir pažvelgti į save ir tai, kas vyksta, kitomis akimis. Geras laikas psichologiniam savęs tyrinėjimui, ezoterinėms konsultacijoms. Galite suvokti, kad jums siunčiami išbandymai, tai tik būdas, kuriuo likimas siekia jus patobulinti. Kantriai priimkite gyvenimo pamokas ir jums būtinai pasiseks.

Velnias

Velnias visų pirma siejamas su melu ir baimėmis, tamsa, kurie gimdo pesimizmą ir abejones.. Jis provokuoja kaltės jausmą, pavydą ir gundo elgtis taip, kaip nereikėtų… Gali kilti noras pasinaudoti neleistinais metodais, iš kažko pasityčioti, laužyti taisykles, griauti tabu. Materialiniai dalykai gali bandyt užgožti dvasinius. Kartais velnias atskleidžia tamsiąją jūsų asmenybės pusę, į kurią pats bijote pažvelgti. O gal tiesiog jums pritrūks humoro jausmo, arba aistra užvaldys protą… Taigi būkitė savimi, tvirtai laikykitės savo nuostatų ir niekas negalės jūsų išmušti iš kelio. Beje velnio korta labai palanki darantiems verslą ar kūrybiniams darbuotojams. Nepasiduokite tamsai, nes visada galima rasti pozityvumo net pačiose tamsiausiose ir beviltiškiausiose situacijose.

Likimo ratas

Situacija, kuri atrodė beviltiška staiga gali pasisukti į gerą. Keiskitės kartu su kintančia situacija ir pajusite jos naudą. Galbūt atsiras nauji resursai, ar sutiksite naujus žmones, galinčius jums padėti. O gal netikėti pinigai papildys jūsų kišenę. Laukit naujienų…Kartais likimas atneša įkvėpimą ar nelauktą praregėjimą, kai miglota situacija staiga tampa skaidri, lyg stiklas…O gal tiesiog atsirasite reikiamoj vietoj, reikiamu laiku ir tai atneš jums naujų netikėtų patirčių. Svarbiausia šiuo metu – tikėti savo sėkme.

Dienos korta

Žvaigždė

Po įtampos ir netikrumo dažnai ateina ramybė… Bandykite kalbėti apie save pasauliui ramiai, atvirai ir pasitikinčiai. Žvaigždė padės rasti savo vietą jus supančioje aplinkoje. Galbūt būsite apdovanoti aplinkinių dėmesiu ir įvertinti pagal nuopelnus. Arba staiga praregėsite ir pamatysite tikrąją savo padėtį ar santykių esmę… Galite pajusti nuostabų likimo prisilietimą, kai tarsi vaiką ima jus už rankos ir veda į gyvenimą, padėdamas daryti teisingus sprendimus…Priimkite pokyčius švaria širdimi ir jums būtinai pasiseks.