Norėdami perskaityti iškritusios kortos reikšmę, atverskite ir dar kartą paspauskite ją.

Laiko juosta

Pakabintas

Tikriausiai jausitės nestabiliai ir neapibrėžtai…Skubėdami nieko gero nepasieksite…Taigi pasilikite laiko gerai apgalvoti, ko norite iš savęs, aplinkinių, gyvenimo… Galite jaustis lyg auka… Nepasiduokite šiam pojūčiui, bet duokite sau laiko. Galbūt būtent šios pauzės jums trūko, kad galėtumėt viską sustatyti į savo vietas. Kartais, pasinerdami į materialinius rūpesčius, prarandame globalinį padėties matymą… Ši korta padės susikaupti ir pažvelgti į save ir tai, kas vyksta, kitomis akimis. Geras laikas psichologiniam savęs tyrinėjimui, ezoterinėms konsultacijoms. Galite suvokti, kad jums siunčiami išbandymai, tai tik būdas, kuriuo likimas siekia jus patobulinti. Kantriai priimkite gyvenimo pamokas ir jums būtinai pasiseks.

Teismas

Aplinkybės keičiasi į gera. Jums siunčiami likimo ženklai, užuominos ar tiesioginės likimo dovanos , tik ar juos girdite ? Jums suteikiamas dar vienas šansas… Pasinaudokite juo. Tikriausiai teks daug apgalvoti, nes turėsite rinktis. Bet kokiu atveju tai, kas vyksta pasitarnaus tolesniam tobulėjimui ir savo kelio paieškoms…Tik nebandykite likimo nieko neveikdami ar vangiai “kabėdami” ir laukdami, kol už jus kas nors nuspręs… Neperpildykite likimo taurės. Šansai nedalinami šiaip sau.

Įsimylėję

Dabar jūsų veiksmai siejami su kitais žmonėmis…Kažką turėsite spręsti kartu, pasitarus. Sieksite tarpusavio bendrumo ir supratimo. Gali laukti romantiškas pasimatymas ar gražus vakaras su brangiu žmogumi … Kažkas gali stipriai paveikti jūsų minčių tėkmę, paveikti daromus sprendimus. Norėsis atsiverti, kad būtumėt sutikti tokie, kokie esate iš tikrųjų…Dabar tinkamas laikas bendrauti, keistis nuomonėmis ir emocijomis. Nejausite sąžinės graužaties, tiesiog mėgausitės bendravimu ir kitų žmonių skleidžiama šiluma…Sieksite dvasinio ir fizinio bendrumo. Lauksite aplinkinių palankumo ir pripažinimo…
Gali tekti aiškintis santykius, pajusite , kad kažkas keičiasi… Taip pat korta reiškia santykius, meilę,bendradarbiavimą.

Dienos korta

Imperatorius

Atėjo laikas, kai galite pajusti tėvišką likimo globą.Tikriausiai gausite gerą patarimą iš brandaus protingo žmogaus. Neignoruokite jo, nors jums ir atrodys, kad esate teisūs…Svarbus bus autoritetas ir profesionalumas. Dabar tinkamas metas kurti savas taisykles, ar laikytis kitų sukurtų normų. Gali tekti susidurti su valdininkais,viršininku, pareigūnu. Nepatartina su jais ginčytis…O gal kaip tik dabar pajusite savyje lyderio gabumus ir energingai imsite ką nors organizuoti. Jei taip, darykite tai kuo profesionaliau. Nuo to gali priklausyti, kaip jus vertins aplinkiniai…