Norėdami perskaityti iškritusios kortos reikšmę, atverskite ir dar kartą paspauskite ją.

Laiko juosta

Teismas

Aplinkybės keičiasi į gera. Jums siunčiami likimo ženklai, užuominos ar tiesioginės likimo dovanos , tik ar juos girdite ? Jums suteikiamas dar vienas šansas… Pasinaudokite juo. Tikriausiai teks daug apgalvoti, nes turėsite rinktis. Bet kokiu atveju tai, kas vyksta pasitarnaus tolesniam tobulėjimui ir savo kelio paieškoms…Tik nebandykite likimo nieko neveikdami ar vangiai “kabėdami” ir laukdami, kol už jus kas nors nuspręs… Neperpildykite likimo taurės. Šansai nedalinami šiaip sau.

Velnias

Velnias visų pirma siejamas su melu ir baimėmis, tamsa, kurie gimdo pesimizmą ir abejones.. Jis provokuoja kaltės jausmą, pavydą ir gundo elgtis taip, kaip nereikėtų… Gali kilti noras pasinaudoti neleistinais metodais, iš kažko pasityčioti, laužyti taisykles, griauti tabu. Materialiniai dalykai gali bandyt užgožti dvasinius. Kartais velnias atskleidžia tamsiąją jūsų asmenybės pusę, į kurią pats bijote pažvelgti. O gal tiesiog jums pritrūks humoro jausmo, arba aistra užvaldys protą… Taigi būkitė savimi, tvirtai laikykitės savo nuostatų ir niekas negalės jūsų išmušti iš kelio. Beje velnio korta labai palanki darantiems verslą ar kūrybiniams darbuotojams. Nepasiduokite tamsai, nes visada galima rasti pozityvumo net pačiose tamsiausiose ir beviltiškiausiose situacijose.

Galia

Galios korta, tai vidinis balsas, motiniškai padedantis sulaikyti mūsų baimes, nerimą, rizikingus norus ir neprotingus įgeidžius. Šią dieną reiktų sutikti ir… palydėti neprarandant galvos. Kitaip tariant, kliaukitės sveiku protu. Turite išdrįsti susitikti su savo baimėmis akis į akį. Tik tuomet suvoksite, kokios jos menkos ir nereikšmingos. Sveika būtų pažadinti ir savo vidinį žvėrį — jis gali suteikti jėgų ir ryžto. Tuomet atsiras protingos ir motyvuotos energijos veikti, organizuoti, kurti. Pajuskite švelnumo ir diplomatiškumo jėgą ir pamatysite, kad tai tiesus kelias į norų išsipildymą.

Dienos korta

Vežimas

Dabar jums gali tekti įrodinėti savo sugebėjimus. Turite stiprinti savo “ego” .Tai padės siekti pergalės. Turite pakankamai motyvacijos tam, kad pasiekti savo tikslą. Tačiau lengva tikrai nebus… Gali būti, kad emocijos drasko jus iš vidaus, tarsi žirgai, bandantys tempti vežimą į skirtingas puses. Nepasiduokite emocijoms. Turite rasti pusiausvyrą tarp jausmų ir galimybių… Tai padės eiti į priekį. Korta taip pat reiškia keliones, ar persikėlimus, kraustymasi ar tiesiog reikšmingus susitikimus ar likimo posūkius, kurie padės jūsų kelyje…Svarbu, kad neatleistumėt vidinių vadžių, nepaleistumėt sėkmės dėl vidinių baimių ar nesusikalbėjimo su savimi. Būkite stiprūs savo vidumi, tada jokie išoriniai trukdžiai nebus baisūs…