Norėdami perskaityti iškritusios kortos reikšmę, atverskite ir dar kartą paspauskite ją.

Laiko juosta

Velnias

Velnias visų pirma siejamas su melu ir baimėmis, tamsa, kurie gimdo pesimizmą ir abejones.. Jis provokuoja kaltės jausmą, pavydą ir gundo elgtis taip, kaip nereikėtų… Gali kilti noras pasinaudoti neleistinais metodais, iš kažko pasityčioti, laužyti taisykles, griauti tabu. Materialiniai dalykai gali bandyt užgožti dvasinius. Kartais velnias atskleidžia tamsiąją jūsų asmenybės pusę, į kurią pats bijote pažvelgti. O gal tiesiog jums pritrūks humoro jausmo, arba aistra užvaldys protą… Taigi būkitė savimi, tvirtai laikykitės savo nuostatų ir niekas negalės jūsų išmušti iš kelio. Beje velnio korta labai palanki darantiems verslą ar kūrybiniams darbuotojams. Nepasiduokite tamsai, nes visada galima rasti pozityvumo net pačiose tamsiausiose ir beviltiškiausiose situacijose.

Mirtis

Žvelgdami į kortą , jauskite palengvėjimą, nes nerimo ir nesėkmių periodas jau eina į pabaigą… Laukia neišvengiamos permainos ir transformacija. Viskas, su kuo jau kurį laiką teko grumtis – baigiasi, arba greit pasibaigs ir suteiks jums galimybę eiti toliau. Procesas šiek tiek primena senų šakų nukapojimą. Šio laikotarpio tikslas – išvalyti vietą naujam augimui.Tarsi sumetate senus pergyvenimus į komposto duobę supūti, o po to panaudojate tai “trąšoms”… Mirtis, šia prasme, lyg kūrybinės energijos sprogimas, naikinantis viską, kas nebeturi gyvybingumo. Irimas – būtina grandis kelyje į atsinaujinimą, apvalymas regeneracijos kelyje. Bendrąja prasme, korta reiškia atsikratymą nieko nebeduodančių įpročių . Gal jūs nusprendėte keisti gyvenimo būdą, nutraukti nieko nebenešančius santykius. Gal iš jų jau “išaugote”… Gal nutarėte keisti darbą.
Naikinama viskas, kas nėra svarbu. Jums suteikiama galimybė “prisikasti” iki reiškinių esmės, tarsi pamatyti jų skeletą… Tai jus išgelbės nuo beprasmių pastangų, kurios nebeduoda rezultatų…Paleiskite praeitį ir atvira širdimi pasitikite permainas, tada jos nebus tokios skausmingos ir atneš jums tikro palengvėjimo jausmą.

Žynė

Šiuo metu jus lydės mąslus žynės santūrumas. Neskubėkite greit ką nors nuspręsti. Turėsite apie ką pamąstyti… Gal gilinsitės į savo dvasinį pasaulį, įsiklausysite į intuiciją… Gali būti, kad jūsų gyvenime atsirado paslapčių, arba klausimų,kuriuos niekaip negalite išspręsti. Nebijokite klausti. Jums padės išmintinga moteris… Galite pajusti nepaaiškinamą ryšį su kažkokiu žmogumi, ir tai padės rasti išeitį iš keblios situacijos… Dabar jums padės intuityvi moteriška energija, nes logika čia bejėgė. Pagalvokite, ar šiuo metu nepamiršote ko nors svarbaus… Jei negalite išspręsti vidinių problemų, tai dabar geras laikas prašyti ezoterikų pagalbos…

Dienos korta

Imperatorius

Atėjo laikas, kai galite pajusti tėvišką likimo globą.Tikriausiai gausite gerą patarimą iš brandaus protingo žmogaus. Neignoruokite jo, nors jums ir atrodys, kad esate teisūs…Svarbus bus autoritetas ir profesionalumas. Dabar tinkamas metas kurti savas taisykles, ar laikytis kitų sukurtų normų. Gali tekti susidurti su valdininkais,viršininku, pareigūnu. Nepatartina su jais ginčytis…O gal kaip tik dabar pajusite savyje lyderio gabumus ir energingai imsite ką nors organizuoti. Jei taip, darykite tai kuo profesionaliau. Nuo to gali priklausyti, kaip jus vertins aplinkiniai…