Virtualus Taro kortų būrimas

Norėdami perskaityti iškritusios kortos reikšmę, atverskite ir dar kartą paspauskite ją.

Laiko juosta

Žvaigždė

Po įtampos ir netikrumo dažnai ateina ramybė… Bandykite kalbėti apie save pasauliui ramiai, atvirai ir pasitikinčiai. Žvaigždė padės rasti savo vietą jus supančioje aplinkoje. Galbūt būsite apdovanoti aplinkinių dėmesiu ir įvertinti pagal nuopelnus. Arba staiga praregėsite ir pamatysite tikrąją savo padėtį ar santykių esmę… Galite pajusti nuostabų likimo prisilietimą, kai tarsi vaiką ima jus už rankos ir veda į gyvenimą, padėdamas daryti teisingus sprendimus…Priimkite pokyčius švaria širdimi ir jums būtinai pasiseks.

Saikingumas

Bus svarbus sprendimų nuoseklumas bei suvokimas, kad viską galime keisti. Galimos kelio vidurio paieškos, bandymai laviruoti tarp dviejų priešybių. Galbūt kurdami naujai atrasite spalvų derinius, naujas muzikines dermes. O gal inicijuosite permainas ar tiesiog bandysite kažką sutaikyti savo viduje ar išoriniame pasaulyje… Ieškosite kompromisų, trokšite harmonijos su jus supančiu pasauliu. Tam, kad kažkas pajudėtų iš “mirties taško”, prireiks kantrybės ir nemažų pastangų. Pajuskite šiandien jūsų “Angelo sargo” kvėpavimą… Jei dar vis neradote geriausio sprendimo, pagalvokite — gal žinote, kur galite kreiptis patarimo. Tikrai gausite. Ir nenešiokite savyje per stiprių emocijų… Ši korta taip pat reiškia gyjimą ir apsivalymą.

Teismas

Aplinkybės keičiasi į gera. Jums siunčiami likimo ženklai, užuominos ar tiesioginės likimo dovanos , tik ar juos girdite ? Jums suteikiamas dar vienas šansas… Pasinaudokite juo. Tikriausiai teks daug apgalvoti, nes turėsite rinktis. Bet kokiu atveju tai, kas vyksta pasitarnaus tolesniam tobulėjimui ir savo kelio paieškoms…Tik nebandykite likimo nieko neveikdami ar vangiai “kabėdami” ir laukdami, kol už jus kas nors nuspręs… Neperpildykite likimo taurės. Šansai nedalinami šiaip sau.

Dienos korta

Tikriausiai šiandien ne pro šalį bus paklausyti išmintingo patyrusio žmogaus patarimo… Galbūt jis padės rasti kelią iš tamsos… Ši korta dažnai reiškia gilinimąsi į mokslus ir mokymąsi. Gal būt esmės ir atsakymų ieškosite netradiciniu būdu.Teks atrasti savyje jėgų ir atsakymų į savo klausymus : kaip išspręsti susiklosčiusią situaciją geriausiu būdu. Pavyks rasti optimaliausią strategiją, kaip surikiuoti visus darbus ir reikalus. Ką bedarytumėt, jums nepamaišys susikaupimas, sveikas protas ir racionalumas. Nepasiduokite nuotaikoms ar staigiems impulsams, nes šiandien jie nieko gero neduos.