Norėdami perskaityti iškritusios kortos reikšmę, atverskite ir dar kartą paspauskite ją.

Laiko juosta

Saulė

Jus aplankys gera nuotaika arba tiesiog džiaugsmas, kad esate, kad kvėpuojate, kad galite džiaugtis… Sunkūs uždaviniai gali atrodyti lengvi ir įveikiami, o problemos – išsprendžiamos. Optimistinė nuotaika leis geriau atsiskleisti jūsų individualumui. Šiandien galite padaryti aplinkinius žmones laimingesniais… Kartais užtenka šypsenos ar gero žodžio. Gali tekti daugiau užsiimti su vaikais, ar elgtis vaikiškai, spontaniškai, nešabloniškai… Po tamsos ir abejonių visada ateina šviesa, tik reikia tuo tikėti… Mus aplanko tai, ką mes prisitraukiame. Jei tai saulėtas džiaugsmas mūsų viduje, tokią aplinką turėsime ir išorėje. Taigi patys kurkite saulėtą aplinką, net jei už lango tamsa.

Mirtis

Žvelgdami į kortą , jauskite palengvėjimą, nes nerimo ir nesėkmių periodas jau eina į pabaigą… Laukia neišvengiamos permainos ir transformacija. Viskas, su kuo jau kurį laiką teko grumtis – baigiasi, arba greit pasibaigs ir suteiks jums galimybę eiti toliau. Procesas šiek tiek primena senų šakų nukapojimą. Šio laikotarpio tikslas – išvalyti vietą naujam augimui.Tarsi sumetate senus pergyvenimus į komposto duobę supūti, o po to panaudojate tai “trąšoms”… Mirtis, šia prasme, lyg kūrybinės energijos sprogimas, naikinantis viską, kas nebeturi gyvybingumo. Irimas – būtina grandis kelyje į atsinaujinimą, apvalymas regeneracijos kelyje. Bendrąja prasme, korta reiškia atsikratymą nieko nebeduodančių įpročių . Gal jūs nusprendėte keisti gyvenimo būdą, nutraukti nieko nebenešančius santykius. Gal iš jų jau “išaugote”… Gal nutarėte keisti darbą.
Naikinama viskas, kas nėra svarbu. Jums suteikiama galimybė “prisikasti” iki reiškinių esmės, tarsi pamatyti jų skeletą… Tai jus išgelbės nuo beprasmių pastangų, kurios nebeduoda rezultatų…Paleiskite praeitį ir atvira širdimi pasitikite permainas, tada jos nebus tokios skausmingos ir atneš jums tikro palengvėjimo jausmą.

Vežimas

Dabar jums gali tekti įrodinėti savo sugebėjimus. Turite stiprinti savo “ego” .Tai padės siekti pergalės. Turite pakankamai motyvacijos tam, kad pasiekti savo tikslą. Tačiau lengva tikrai nebus… Gali būti, kad emocijos drasko jus iš vidaus, tarsi žirgai, bandantys tempti vežimą į skirtingas puses. Nepasiduokite emocijoms. Turite rasti pusiausvyrą tarp jausmų ir galimybių… Tai padės eiti į priekį. Korta taip pat reiškia keliones, ar persikėlimus, kraustymasi ar tiesiog reikšmingus susitikimus ar likimo posūkius, kurie padės jūsų kelyje…Svarbu, kad neatleistumėt vidinių vadžių, nepaleistumėt sėkmės dėl vidinių baimių ar nesusikalbėjimo su savimi. Būkite stiprūs savo vidumi, tada jokie išoriniai trukdžiai nebus baisūs…

Dienos korta

Saikingumas

Bus svarbus sprendimų nuoseklumas bei suvokimas, kad viską galime keisti. Galimos kelio vidurio paieškos, bandymai laviruoti tarp dviejų priešybių. Galbūt kurdami naujai atrasite spalvų derinius, naujas muzikines dermes. O gal inicijuosite permainas ar tiesiog bandysite kažką sutaikyti savo viduje ar išoriniame pasaulyje… Ieškosite kompromisų, trokšite harmonijos su jus supančiu pasauliu. Tam, kad kažkas pajudėtų iš “mirties taško”, prireiks kantrybės ir nemažų pastangų. Pajuskite šiandien jūsų “Angelo sargo” kvėpavimą… Jei dar vis neradote geriausio sprendimo, pagalvokite — gal žinote, kur galite kreiptis patarimo. Tikrai gausite. Ir nenešiokite savyje per stiprių emocijų… Ši korta taip pat reiškia gyjimą ir apsivalymą.